Ahojte!
Vítam vás v mojej virtuálnej galérii a obchode, kde si môžete zakúpiť oblečenie s originálnymi maľbami.
Teším sa, že ste ma objavili.

Som v prvom rade manželkou a mamou, a hneď potom človekom plným množstvom nápadov, ktoré ani nie som schopná realizovať :D ale mám ich spísané :)

Odkedy si pamätám, stále niečo tvorím, v detstve to boli rôzne darčeky pre mojich najbližších - tak sme boli naučení, priniesť na oslavu aj niečo vlastnoručne urobené, nakreslené... počas štúdia na vysokej škole som sa venovala výrobe šperkov a počas materskej dovolenky som sa začala venovať maľbe na textil, keď deti chceli na tričká nejaké pekné obrázky, iné ako v obchode...skúsila som to, začalo ma to baviť, baviť natoľko, že som s tým nevedela prestať a moje hobby po 10 rokoch na materskej prerástlo do podnikania. Tvorenie je teraz pre mňa relaxom, prácou i radosťou v jednom. Venujem sa jej na plný úväzok.

Teším sa z každého, koho nadchne moja tvorba a niečo si odo mňa objedná. Do každého výrobku vkladám kus seba, nie som stroj, ktorý produkuje množstvo rovnakých výrobkov, dávam každému výrobku pečať originality, je v ňom moja vášeň, nadšenie, precíznosť i radosť ... mnohé detaily sú maľované so zatajeným dychom ...

Tvorím pre vás originálne maľby na obyčajné, možno bez maľby i smutné oblečenie. Nájdete u mňa originálny darček pre malé i väčšie dieťa, pre dospelých, originálne maľované ponožky na každú príležitosť, k rôznym sviatkom, výročiam, z lásky i len tak pre radosť, na povzbudenie... namaľujem vám na želanie aj iné motívy, no nie komerčné, ale originálne autorské. Napíšte mi, ak nenájdete presne, čo hľadáte a určite nájdeme cestu k spokojnosti.
  
Ďakujem vám za všetky vaše lajky, komentáre, nákupy, hodnotenia! Veľmi ma teší, ak vás niečím z mojej tvorby poteším:) a aj keď len vaše oči ;) príjemný čas prezerania prajem!


Monika Vašková

P.S.: Keď sa ma niekto opýta na študijný odbor, tak ostane prekvapený, ako to je možné skĺbiť :D študovala som totiž učiteľstvo matematiky a výtvarnej výchovy... podľa mňa sa ale tieto vedy krásne dopĺňajú.

Monika Vašková
Obchodné meno: Mgr. Monika Vašková, mon-art
Sídlo: Jarná ulica 716/2, Dulova Ves - Vlčie Doly, 08252
IČO: 52 312 089
DIČ: 1081000701
Nie som platca DPH
Zapísaná na: Okr. úrad Prešov. Číslo živnostenského registra: 750-52586
Adresa, na ktorej môže spotrebiteľ uplatniť reklamáciu: Jarná ulica 716/2, Dulova Ves - Vlčie Doly, 08252
Tel. č.: 0911211154
Adresa elektronickej pošty: info@mon-art.sk

Zostať v kontakte