S niečím sa vám zverím...

... aj keď mojimi rukami prešlo už viac ako tisíc ponožiek a stovky tričiek, keď predo mnou leží ďalšie, zatajím dych a s bázňou sa do maľby pustím ...o tých pokazených ponožkách a tričkách by sa dalo písať veľa... keď urobím chybu alebo blbý neopraviteľný ťah na začiatku, poviem si, no čo už, vezmem nové - tie pokazené nosíme ako pyžamo, sem tam aj sadne veľkosť :)

... no len predstavte si, že sa chyba stane niekedy aj na konci, alebo úplne najhoršie bolo naposledy keď som už šla tričká odoslať a pri poslednej kontrole som si všimla chybu trička ešte z výroby, ktorú som prehliadla, verte mi, že odvtedy si každé tričko a ponožky pred maľovaním poriadne dvakrát skontrolujem, aj o tom sú úskalia ručnej práve, maľované tričko nemôžeme zrovnávať s potlačeným... a viem, že vy moji verní tomu rozumiete a vážim si, že si odo mňa vecičky ceníte a stále vkladáte dôveru do mojich rúk.

Výhodou je ale variabilnosť, nie je pre mňa žiaden problém maľbu či nápis na mieru prispôsobiť, naopak robím to rada lebo viem, že tak sa kúpený dar stáva ešte originálnejším, osobnejším, mojim a vašim výtvorom zároveň!

Deti sa ma pýtajú načo som vlastne študovala matematiku, keď teraz maľujem ...no možno by tie tričká a ponožky nemali maľbu symetricky zavornanú, možno by písmenká mali rôznu výšku a šírku, riadky v nápise by možno neboli rovnobežné, a možno by som skrachovala uskutočnením tohto môjho sna, lebo táto moja práca ma neskutočne baví, napĺňa a neviem si predstaviť nerobiť to čo robím, a preto som uverila tomu, že žiť svoj sen a živiť sa prácou vlastných rúk je možné. Študovala som učiteľstvo a ten môj druhý predmet v kombinácii je pre nich už celkom pochopiteľný :) bola to výtvarná výchova - kombinácia je to ojedinelá ale pre mňa jediná, v ktorej sa spojilo to, čo som mala vždy rada :)
A v prvom rade vďaka patrí Bohu za dar, ktorý vložil do mojich rúk, za môj talent, lebo bez Neho by tu nebolo nič z toho, čo je... :)


Nejak som sa rozpísala :)
Prajem vám príjemný piatok... ak ste dočítali do konca, ďakujem za váš čas a teším sa pri vhodnej príležitosti na správu od vás s vašimi prianiami!