Mami, ja nebudem nosiť ponožky po bratovi! zvolala dcérka, keď som jej podala svetlomodré ponožky... :) jáj... to som vtedy ešte netušila, čo tento jej výrok spôsobí :D

Napadlo mi trocha ich upraviť, veď je to bavlna a keď to ide na tričká, tak aj na ponožky... a veru s maľbou motýlikov ich teda s radosťou nosila až kým sa nepredrali.

S radosťou na známosť dávam, že v maľbe na ponožky mám už prax a rada vám namaľujem ponožky na želanie, môžete sa inšpirovať fotkami už realizovaných ale samozrejme si navrhnúť nápis, písmo, obrázok na želanie. Mám v ponuke ponožky v rôznych kategóriách: pre mamku, ocka, starých, či krstných rodičov, ponožky na výnimočný deň svadby, či ako svadobný dar alebo dar k výročiu svadby, či len tak z lásky. 

Vyberať si môžete tu: https://www.sashe.sk/mon-art/moje/malovane-pnozky

Maľbu vám viem umiestniť na želanie nad nart, teda na pohľadovú stranu toho, kto ich má na sebe - ak teda chcete niekomu niečo dobre pripomenúť, odporúčam toto, je aj najvyhľadávanejšie.

IMG_6739.jpeg       IMG_4513.jpeg

fullsizeoutput_11a4.jpegIMG_6111.JPGIMG_6504.JPGIMG_6689.JPG

Ak chcete, aby maľbu bolo vidieť, aj keď je noha v topánke, tak vám namaľujem nad členok...

IMG_4843.jpeg

a ak chcete aby si ju prečítal človek, ktorý vidí vaše vyložené nohy, dám vám ju naspodok. 

IMG_6241.jpegIMG_6247.JPG

V ponuke je široká farebná škála ponožiek v rôznych veľkostiach. 

Ako podklad používam kvalitné ponožky slovenskej výroby spod Tatier, väčšina má 98% podiel bavlny a výborne sa nosia. Vybrala som pre vás z ich ponuky ponožky s pohodlným voľným lemom.

Ponožky môžete bežne prať v práčke do 30 stupňov Celzia, pred praním prosím prevrátiť naruby a používať prášok na farebné prádlo, nepoužívať aviváž, neodporúčam sušiť v sušičke. Ponožky sú odolné a radi vám budú milými spoločníkmi až do zodratia... :D

Už len vymyslieť prekvapko pre manželku, manžela, babku, krstnú, dcérku, či kolegu... rada prijmem každú vašu objednávku! Vyberte si z galérie také, čo sa najviac približujú vašej predstave a všetko ostatné, čo si prajete zmeniť napíšte prosím do poznámky k objednávke, nech to mám pekne pokope. 

Môžete nimi oznámiť rodičom, že už z nich budú starí rodičia :)

IMG_5203.jpeg     IMG_5125.jpeg     IMG_4047.jpeg

Ponožky vám zabalím do mojej autorskej krabičky, ktorá im skvele sedí.

fullsizeoutput_11df.jpegIMG_7316.JPGIMG_6095.JPGIMG_7281.jpeg

Ďakujem za dôveru!

P.S.: a aby som nazabudla, môžem vám ponožky zladiť aj s tričkom! Na želanie akákoľvek kombinácia! Mám rada výzvy, píšte mi akékoľvek priania! ;)

IMG_6449.jpeg     IMG_6203.jpeg     IMG_6277.jpeg